reklama
 
 

Vlaky v Praze a okolí začnou od neděle jezdit jinak. Změní se i jízdní řády autobusů

10. 12. 2015 10:34
Od neděle se v Praze a okolí změní jízdní řády autobusů i vlaků. Nejvýraznějšího posílení se dočká linka S7 na železniční trati Praha – Český Brod, kde by zároveň měla přibýt nová zastávka Praha – Běchovice-střed. Posílení se dočkají také linky S3, S5, S8, S9 a vznikne zcela nová linka S54 mezi Hostivicí a Středokluky. V autobusové dopravě je nejvýznamnější změnou zavedení nové midibusové linky 159 mezi Kbely a Čakovicemi. V Berouně je z důvodu přesunutí autobusového nádraží prodloužena linka 380 přes město do nového autobusového nádraží, které leží u železniční stanice Beroun. Linka 380 bude také výrazně posílena.

Praha - Od neděle se v Praze a okolí změní jízdní řády autobusů i vlaků. Nejvýraznějšího posílení se dočká linka S7 na železniční trati Praha – Český Brod, kde by zároveň měla přibýt nová zastávka Praha – Běchovice-střed. Posílení se dočkají také linky S3, S5, S8, S9 a vznikne zcela nová linka S54 mezi Hostivicí a Středokluky.

V autobusové dopravě je nejvýznamnější změnou zavedení nové midibusové linky 159 mezi Kbely a Čakovicemi. V Berouně je z důvodu přesunutí autobusového nádraží prodloužena linka 380 přes město do nového autobusového nádraží, které leží u železniční stanice Beroun. Linka 380 bude také výrazně posílena.

Všechny změny si můžete přečíst v grafice.

autor: Domácí | 10. 12. 2015 10:34

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Praha

  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama