V zázemí Bubenečského tunelu vypukl požár, tunel Blanka byl hodinu uzavřený

Domácí Domácí
Aktualizováno 3. 8. 2016 10:44
Bubenečský tunel, který je součástí tunelového komplexu Blanka, uzavřel v úterý dopoledne zhruba na hodinu požár. Propukl v rozvodně na povrchu a sám uhasl. "Od 9:29 byl uzavřen tunelový komplex Blanka z důvodu vyhlášení požáru v technologickém prostoru," potvrdil mluvčí policie Jan Daněk. "Na místo vyrazily jednotky určené pro tunel Blanka, tedy centrála, Holešovice a také útvar ochrany Pražského hradu," potvrdila mluvčí hasičů Pavlína Adamcová. Tunel je znovu otevřený od 10:20.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Radek Pecák
 

Právě se děje

před 17 minutami

Skokani Polášek a Sakala postoupili na SP ve Wisle z kvalifikace

Pouze dvojice českých reprezentantů Viktor Polášek a Filip Sakala uspěla v kvalifikaci na nedělní závod Světového poháru ve skocích na lyžích ve Wisle. Roman Koudelka a Vojtěch Štursa na postup do úvodní individuální soutěže sezony nedosáhli.

Polášek skočil v kvalifikaci 114 metrů a obsadil 38. místo, Sakala zapsal o metr a půl méně a postoupil z 42. příčky. Koudelka, který vstupuje do 14. sezony v SP, doletěl po snížení nájezdu na 101 metrů. Dlouholetou českou jedničku dělily od postupové padesátky na 54. místě necelé dva body. Štursa obsadil s výkonem 104 metrů 61. příčku.

Nejdelší skok kvalifikace 133 metrů předvedl ze sníženého nájezdu Němec Karl Geiger. Obhájce velkého křišťálového glóbu za prvenství v SP Japonec Rjoju Kobajaši postoupil jako čtvrtý.

Sezonu v Polsku zahájí sobotní závod družstev.

Zdroj: ČTK
Další zprávy