V pražské Libni srazil vlak člověka, provoz na trati je zastaven

ČTK ČTK
29. 8. 2018 7:41
V pražské Libni poblíž Sokolovské ulice srazil ve středu ráno osobní vlak člověka. Provoz vlaků na trati vedoucí z pražského Masarykova nádraží přes Vysočany je zastaven, vyplývá z webu Českých drah. Týká se to i příměstských vlaků. Na místě nehody zasahují hasiči, na Twitteru uvedli, že hledají přístupovou cestu. Podle webu Českých drah končí ranní spoj z Milovic ve Vysočanech, odkud mohou cestující pokračovat v cestě MHD. Opačným směrem ranní spoj do Milovic a Kolína vyjíždí z Vysočan. Rovněž provoz příměstských vlaků od Čakovic a od Horních Počernic končí ve Vysočanech.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: SŽDC
 

Právě se děje

před 16 minutami

V depu v Praze vykolejila při posunu lokomotiva, část příměstských vlaků stojí

V železničním depu v Praze Vršovicích v úterý ráno vykolejila při posunu lokomotiva. Nehoda zastavila provoz příměstských vlaků mezi hlavním nádražím a Braníkem. Obnovení provozu České dráhy předpokládají v poledne, vyplývá z jejich webu. Co bylo příčinou vykolejení stroje, se vyšetřuje. "Následně bude nakolejení speciální technikou a oprava kolejiště," uvedly dráhy.

před 46 minutami

Putin Saúdské Arábii nabídl systém protiraketové obrany S-400

Rusko je po útoku na saúdskoarabská ropná zařízení připraveno Rijádu pomoci a prodat mu systém protiraketové obrany S-400. Řekl to ruský prezident Vladimir Putin po pondělních rozhovorech o Sýrii s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem a íránským prezidentem Hasanem Rúháním v Ankaře. Informovala o tom agentura Reuters. 

Další zprávy