V noci na čtvrtek se zavře Strahovský tunel, o víkendu pak část Blanky

ČTK ČTK
11. 1. 2016 12:48
V noci na čtvrtek bude kvůli prohlídce uzavřený Strahovský tunel. V noci na neděli pak budou neprůjezdné tunely Mrázovka a Bubenečský, který je součástí Blanky. Uzavírka Strahovského tunelu začne ve středu ve 23:00 a skončí následující den v 05:00 ráno. V noci ze soboty 16. na neděli 17. ledna nebude možné projet tunelem Mrázovka a částí tunelového komplexu Blanka. "Z důvodu čištění kamer v tunelu bude probíhat úplná uzávěra tunelu Mrázovka," upřesnila mluvčí Technické správy komunikací. Bubenečský tunel bude neprůjezdný kvůli kontrole technologie tunelů a pravidelné údržbě. Oba tunely se uzavřou v sobotu ve 23:00, znovu průjezdné budou v 05:00 ráno následujícího dne.
Tunel Blanka
Tunel Blanka | Foto: Radek Pecák
 

Právě se děje

před 9 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy