V domě u Prahy se ozval výbuch, jeden z pokojů začal hořet

ČTK ČTK
24. 9. 2015 17:02
V rodinném domě v Dřevčicích u Prahy se odpoledne ozval výbuch a jeden z pokojů zachvátil požár. Událost se stala kolem 16:00. "Zranění by tam být neměli. Měli jsme to hlášeno jako výbuch, je tam jedna místnost zasažena plameny. Zasahuje tam několik jednotek hasičů, požár už mají pod kontrolou," uvedl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda před 17:00. Co bylo příčinou výbuchu, zatím není známo.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ondřej Besperát
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy