Skákací hrad v Praze při silném větru zavalil a zranil ženu. Policie hledá svědky

ČTK ČTK
26. 9. 2018 10:36
Nehoda se stala v pátek kolem 19:30 v Centrálním parku u Bronzové ulice ve Stodůlkách.
Foto: Policie ČR

Praha - Devětadvacetiletou ženu minulý pátek zranil při Václavské pouti v pražských Stodůlkách nafukovací skákací hrad, který se na ni svalil při silném větru.

Žena skončila s vážným zraněním hlavy v nemocnici. Policisté vyšetřují případ pro podezření z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti a hledají svědky události. Na policejním webu to uvedl mluvčí Jan Daněk.

Nehoda se stala v pátek kolem 19:30 v Centrálním parku u Bronzové ulice ve Stodůlkách. Kriminalisté nyní mimo jiné zjišťují, zda byla atrakce správně zajištěna.

V této souvislosti uvítají od lidí i fotografie a videa skákacího hradu z doby před událostí, při které byla zraněna žena. "Tedy například, jestli někdo z rodičů natáčel své ratolesti na nafukovací atrakci během konání Václavské pouti, ať se ozve na linku 158," uvedl mluvčí.

Novinky na Matějské pouti:

Dům vzhůru nohama a jiné novinky na Matějské pouti. | Video: Tomáš Cetkovský
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Do nového mýtného systému je přihlášeno jen 82 tisíc aut. Hrozí kolaps, říká ministr

Do nového mýtného systému, jenž má být spuštěn od letošního prosince, bylo dosud přihlášeno 82.000 vozidel, celkem se očekává 450 000 vozů. Většinu z registrovaných tvoří velcí dopravci, z menších firem, které ovšem v současném systému tvoří v souhrnu většinu, se zaregistrovalo pouze pět procent.

Zdroj: ČTK
Další zprávy