reklama
 
 

Řidič v Praze zbil muže, kterého předjel a odřel mu auto

4. 6. 2014 17:50
Řidič poškozeného vozidla se prý chtěl domluvit, nakonec ale skončil v nemocnici se zlomeninami v obličeji.

Praha - Pražská policie ve středu obvinila šestatřicetiletého muže, který se přiznal k brutálnímu napadení o tři roky mladšího řidiče. Oba se setkali za volanty aut v pondělí kolem poledne na Bubenském nádraží. Starší z nich odřel druhému auto při předjíždění. Řidič poškozeného vozidla se prý chtěl domluvit, nakonec ale skončil v nemocnici se zlomeninami v obličeji, informoval mluvčí policie Tomáš Hulan.

Šestatřicetiletý muž ve vozidle VW Caddy předjížděl řidiče VW Golf. Neodhadl ale vzdálenost a o předjížděné auto zavadil, přičemž odřel lak. Řidič poškozeného auta předjel zpět do původní pozice a zastavil, aby se s řidičem po dobrém domluvil na vyřešení situace. "Poškozený řidič ale ani nestihl druhého účastníka karambolu pozdravit, natož mu sdělit účel jeho počínání," uvedl Hulan. Hned prý dostal od muže sérii ran pěstí do obličeje.

Napadený upadl na zem, kde ho útočník ještě kopal do hlavy. "Agresor poté nasedl do svého vozu VW Caddy a z místa odjel, aniž by zraněnému například přivolal záchranku. To udělali až následně svědci události," dodal mluvčí. Třiatřicetiletý muž měl zlomeniny několika kostí a skončil v nemocnici. "K léčbě bude s největší pravděpodobností nutný operativní zákrok," upřesnil Hulan.

Útočníka dopadla policie druhý den. Vyšetřovatelům se k činu přiznal. Za těžkou újmu na zdraví ve stádiu pokusu a výtržnictví mu hrozí až deset let vězení.

autor: ČTK | 4. 6. 2014 17:50

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Praha

  reklama
  reklama
  reklama