reklama
 
 

Řidič se u Prahy srazil s nákladním vozem. Nemohl se dostat ven a v autě uhořel

6. 10. 2018 9:04
Hasiči přijeli z Říčan na místo během tří minut, řidiči už ale nedokázali pomoci.

Tehovec (u Prahy) - V Tehovci u Prahy se v noci na sobotu čelně srazil osobní automobil s nákladním. Řidič osobního vozu měl po nehodě zaklíněnou nohu, nemohl se proto z vozu dostat ven. Auto začalo hořet a muž v něm uhořel. Řidič nákladního automobilu vyvázl bez zranění, sdělil mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel. Osobní auto ze zatím neznámých příčin zřejmě přejelo do protisměru.

Nehoda se stala v sobotu kolem 2:00 ráno. Osobní auto skončilo po střetu v příkopu. "Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Říčany, hasiči byli na místě za tři minuty od výjezdu, ale i přesto bylo vozidlo zachvácené plameny a řidič, jelikož měl uvnitř zaklíněnou nohu, na místě zemřel," řekl Gabriel.

Hasiči vůz uhasili a pomohli vyprostit tělo řidiče. "Velitel zásahu na místo povolal dva členy posttraumatické péče, kteří v místě poskytli první psychickou pomoc řidiči nákladního automobilu, svědkům nehody a především partnerce zesnulého, která se na místo záhy dostavila," řekl Gabriel.

Silnice I/2 byla kvůli nehodě zcela uzavřena zhruba do 8:00.

autor: ČTK | 6. 10. 2018 9:04

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Praha

  reklama
  reklama
  reklama