Zloděj "hrabal" v tašce desítky sekund. Kamera zachytila těžko uvěřitelnou krádež

Video Video
4. 1. 2022 11:17
Už téměř měsíc policisté marně pátrají po muži a ženě, kteří okradli seniora v obchodě v Bucharově ulici v Praze 5. Neznámou dvojici při jejich nekalostech v polovině loňského prosince natočila bezpečnostní kamera.
Pozor, za vámi je zloděj! Nepozorného seniora okrádali v Praze desítky sekund. | Video: Policie ČR

Muž přistoupil zezadu k seniorovi a začal mu prohledávat příruční tašku. Nakupující důchodce byl tak zabraný do vybírání zeleniny, že si zloděje za celou dobu nevšiml. Žena zatím hlídkovala, aby je někdo při krádeži nevyrušil. Po půl minutě vytáhl zloděj peněženku i s doklady, platební kartou a hotovostí. 

"Celou událost i muže zachytila bezpečnostní kamera a my po něm pátráme. V souvislosti s případem hledáme i jeho parťačku," napsala policie na své stránky. Případ je prověřován pro trestný čin krádež, z kterého je dvojice podezřelá. Pokud budou dopadeni a odsouzeni, mohou počítat s trestem odnětí svobody až dva roky.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 17 minutami

Na hranici mezi Kyrgyzstánem a Tádžikistánem se střílí

Na hranici mezi Kyrgyzstánem a Tádžikistánem po sobě střílí pohraničníci, uvedly agentury. Na jaře si podobný střet vyžádal desítky mrtvých.

Zdroj: ČTK
Další zprávy