Požár kamionu převážejícího auta uzavřel na Černém Mostě nájezd na D11 na deset hodin

ČTK ČTK
Aktualizováno 22. 12. 2016 14:47
Požár kamionu převážejícího osobní auta uzavřel ve čtvrtek na zhruba deset hodin poblíž pražského Černého Mostu nájezd na hradeckou dálnici D11 ve směru od mladoboleslavské D10. "Oheň způsobil škodu odhadem za pět milionů korun, rozšířil se od kola kamionu," upřesnil zástupce velícího důstojníka pražských hasičů Jaromír Piesch. Most, po kterém nájezd vede, posoudil kvůli možným škodám statik a povolil jeho zprovoznění, uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Silnice se znovu otevřela kolem 14:15.
(ilustrační foto).
(ilustrační foto). | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 41 minutami

Exministr spravedlnosti USA Sessions prohrál senátní primárky v Alabamě

Někdejší americký ministr spravedlnosti v administrativě prezidenta Donalda Trumpa a dlouholetý senátor Jeff Sessions prohrál v úterních senátních republikánských primárních volbách ve státu Alabama se svým protikandidátem, politickým nováčkem Tommy Tubervillem.

Za Sessionsovým neúspěchem stojí podle listu The New York Times (NYT) především fakt, že upadl do nelibosti Trumpa, ačkoliv byl v začátcích jeho prezidentské kampaně v roce 2016 jedním z jeho prvních politicky významných spojenců. 

Podle NYT je prohra pro Sessionse zřejmě koncem jeho třicetileté politické kariéry. Alabamský rodák sloužil čtyři roční období ve federálním Senátu a měl téměř jisté, že by mohl v této kariéře dále úspěšně pokračovat. V únoru roku 2017 jej Trump jmenoval svým ministrem spravedlnosti tak Sessions Senát opustil. Brzy poté se však vztahy obou politiků začaly horšit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy