Diskuse k článku: Zákaz segwayů nás zničí, povolte je aspoň někde, jinak vás zažalujeme, hrozí Praze provozovatelé

Zákaz segwayů nás zničí, povolte je aspoň někde, jinak vás zažalujeme, hrozí Praze provozovatelé Náměstek primátorky Petr Dolínek ale uvedl, že vyhlášku, omezující elektrická vozítka, nestihne magistrát vydat dřív než koncem prázdnin.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 21 minutami

Europarlament je připraven brexitovou dohodu schválit včas, ale až po Britech

Evropský parlament je připraven hlasovat o brexitové dohodě do konce října, aby nebyl nutný další odklad odchodu Británie z Evropské unie. Řekl to po dnešním jednání s prezidenty a premiéry unijních států předseda EP David Sassoli. Nejdříve však podle něj musí dohodu podpořit lídři EU a schválit britský parlament.

Zdroj: ČTK
Další zprávy