Poškozená trolej přerušila provoz tramvají z Palmovky do Kobylis

ČTK ČTK
22. 8. 2019 9:01
Zhruba na tři čtvrtě hodiny byl ve čtvrtek ráno přerušen provoz tramvají mezi Palmovkou a Kobylisy v Praze. Důvodem bylo poškození troleje nadměrným nákladem. Linky číslo 3, 10 a 24 jezdily do 8:40 odklonem. Vyplývá to z informací na webu pražského dopravního podniku. Tramvaje mezi Palmovkou a Kobylisy přestaly jezdit v 7:50, a to v obou směrech. Linky 3 a 10 byly odkloněny přes zastávky Maniny, Nádraží Holešovice a Trojská. Linka 24 jezdila z Palmovky přes Balabenku do zastávky Nádraží Libeň, kde jízdu končila. K nemocnici Bulovka jezdila náhradní autobusová linka X10.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jakub Plíhal
 

Právě se děje

před 8 minutami

Lyžařka Smutná skončila v dálkovém běhu v Itálii pátá

Lyžařka Kateřina Smutná doběhla pátá v závodu seriálu Ski Classics La Venosta na 34 kilometrů. Na vítěznou Norku Astrid Slindovou ztratila česká reprezentantka čtyři a půl minuty, za třetím místem zaostala o 19 sekund. Mužský závod v Itálii vyhrál Rus Jermil Vokujev, Jan Šrail obsadil 28. místo

Už v prvním stoupání nastoupila Slindová, která si na vrchařskou prémii na 11. kilometru přivezla náskok 20 sekund. V cíli měla k dobru více než tři minuty před Švédkou Brittou Norgrenovou. Boj o třetí místo ovládla další Norka Kari Gjeitnesová.

"Během závodu jsem se necítila úplně špatně, i když trať byla dost náročná. V posledních stovkách metrů mi ale totálně odešly nohy. Cítila jsem to už včera na tréninku, když jsem jela něco rychlejšího. Myslím, že v tom sehrála roli ta vysoká nadmořská výška," uvedla v tiskové zprávě eD system Bauer Teamu Smutná, která na začátku prosince doběhla v prologu v Livignu druhá.

Seriál Ski Classics bude pokračovat po Novém roce, 11. ledna se v Rakousku pojede Kaiser Maximilian Lauf.

Zdroj: ČTK
Další zprávy