reklama
 
 

Policie zadržela skupinu cizinců, kteří napadli číšníka. Díky tipu od cestující na pražském letišti

Aktualizováno 23. 4. 2018 21:32
Policie vede v poutech skupinu cizinců, kteří napadli číšníka. Zadrželi je na na pražském letišti | Video: AKTU.cz |  01:16
Číšník se v sobotu dostal s muži do konfliktu poté, co je upozornil na to, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol.

Praha - Policisté v pondělí na pražském letišti zadrželi skupinu sedmi cizinců, kteří jsou podezřelí z brutálního napadení číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici, řekla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za trestný čin těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení

Cizince policisté zadrželi v odletové hale po 17:30. "K jejich dopadení výrazně přispěla všímavá cestující, která cizince poznala díky medializaci případu," uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Číšník se v sobotu s muži dostal do konfliktu poté, co je upozornil na to, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol.

"Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovu náměstí," popsal Daněk.

Policisté na webu zveřejnili fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio.

autor: ČTK | 23. 4. 2018 20:35

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Praha

  reklama
  reklama
  reklama