Policie našla tělo hledané ženy z Prahy v Šáreckém údolí, pohřešovala se od neděle

ČTK ČTK
Aktualizováno 17. 4. 2019 14:41
Kriminalisté našli tělo pohřešované 37leté ženy z Prahy v Šáreckém údolí na Praze 6. Pátrání po ní vyhlásili v pondělí. V neděli večer odešla z domova bez dokladů i telefonu a od té doby nedala o sobě nikomu vědět. Podle příbuzných netrpěla žádnou nemocí, která by ji ohrožovala na životě.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR

"Po sedmatřicetileté ženě ve středu pátrali kriminalisté třetího policejního obvodu a policisté speciální pořádkové jednotky v Šáreckém údolí. Tam ji také přibližně v půl druhé odpoledne našli bez známek života," informoval mluvčí policie Jan Rybanský. Okolnosti jejího úmrtí vyšetřují kriminalisté prvního policejního obvodu.

V médiích se objevily informace, že žena odešla ze svého bydliště na Žižkově v neděli před 18:00 na lekci jógy na Národní třídě. Naposledy ji zachytily kamery na zastávce Lipanská na Žižkově, kde v 17:45 nastoupila do tramvaje číslo 9. Od té doby o ní rodina nevěděla.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy