Neznámý muž v Praze znásilnil nezletilého chlapce. Policie hledá důležitého svědka

ČTK ČTK
Aktualizováno 21. 1. 2016 16:17
Pražští kriminalisté hledají svědka, který by mohl pomoci vypátrat pachatele možného znásilnění nezletilého chlapce z loňského října. Neznámý pachatel se mravnostního trestného činu dopustil loni 10. října v podvečer v lesoparku v blízkosti ulice Podvinný mlýn v Praze 9. Svědek byl podle záznamu kamer poblíž tohoto místa a také se pohyboval na trase metra B mezi stanicemi Černý Most a Vysočanská. "Jednalo se o muže, který byl ve věku okolo 18 až 20 let, vysokého 170 až 175 cm, hubené postavy a světlé pleti," uvedl Daněk. Na sobě měl modročernou látkovou bundu, modrošedé džínsy a černé kotníčkové boty. Hovořil česky bez přízvuku. Informace o svědkovi mohou lidé volat na tísňovou linku 158.
Video: Policie ČR
 

Právě se děje

před 6 minutami

Pellegrini se postavil Ficovi. Vyzval ho, aby odešel z čela Směru

Místopředseda slovenské strany Směr-SD Peter Pellegrini vyzval jejího předsedu Roberta Fica, aby opustil svoji funkci. "Pan předseda má dnes poslední možnost, aby se vyhnul osudu Vladimíra Mečiara a Mikuláše Dzurindy. Pokud chce pan předseda Fico pomoci Směru a sociální demokracii na Slovensku, nastal čas odejít z čela strany," uvedl podle slovenských médií Pellegrini.

Fico zastával deset let i post slovenského premiéra. Funkci složil v roce 2018 při politické krizi po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Fica po jeho demisi vystřídal v čele vlády Pellegrini, který už v minulých dnech projevil zájem také o převzetí vedení Směru-SD.

Zdroj: Zahraničí
před 14 minutami

Z první ligy mají sestoupit tři týmy přímo, další by hrál baráž

Z devatenáctičlenné první hokejové ligy mají v nadcházející sezoně sestoupit tři celky přímo a jeden další by měl obhajovat účast v baráži s vítězem druhé ligy. Návrh podoby soutěže dnes schválil aktiv klubů Chance ligy a bude předložen výkonnému výboru Českého hokeje, který se koná 4. června. V tiskové zprávě o tom informoval hokejový svaz.

Další zprávy