Pohřešovanou matku se synem našli v hotelu u Berouna

ČTK ČTK
31. 12. 2013 8:21
Policie ženu hledala od neděle, žena u sebe neměla telefon
Foto: Aktuálně.cz

Praha - Dvaatřicetiletá žena s dvouletým synem, po nichž od neděle pátrala policie, byli v úterý ráno nalezeni v jednom z hotelů na Berounsku

Oba jsou v pořádku, řekla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Ženu před jejím zmizením viděli svědci naposledy v sobotu hodinu a půl po poledni v Praze na Wilsonově nádraží. Policie ji hledala od nedělního večera. 

Pátrání komplikoval fakt, že žena u sebe neměla ani mobilní telefon. Trpí také psychickým onemocněním, s nímž se v minulosti léčila.

 

Právě se děje

před 46 minutami

Trump připustil, že možná podstoupí kongresové slyšení kvůli ukrajinské kauze

Americký prezident Donald Trump překvapivě připustil možnost, že by podstoupil kongresové slyšení v ukrajinské kauze, která by teoreticky mohla vést až k jeho odvolání z funkce hlavy státu. Trump to napsal na Twitteru s tím, že by se pak Kongres mohl soustředit na jiné problémy.

Veřejná slyšení ve Sněmovně reprezentantů začala minulý týden a od úterý do čtvrtka mají pokračovat slyšením dalších osmi vládních úředníků a diplomatů. Opoziční demokraté se jejich prostřednictvím snaží dokázat provinění prezidenta, který podle nich nutil Ukrajinu, aby mu dodala kompromitující informace na jeho pravděpodobného volebního soka Joea Bidena.

Zdroj: ČTK
Další zprávy