Opilé ženě se zdálo o znásilnění, zalarmovala i policii

Domácí Domácí
10. 7. 2013 10:15
Vášnivá divačka kriminálních seriálů nedokázala rozeznat sen od reality.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Praha - Vystresovanou ženu našel v úterý odpoledne náhodný kolemjdoucí ležet na chodníku v pražské ulici Ke Stadionu. Měla na sobě jen plavky a tvrdila, že byla znásilněná.

Žena požádala kolemjdoucího muže o pomoc, dál už ale nebyla schopná komunikovat.

Podle mluvčí Krajského ředitelství policie v Praze Jany Rösslerové přivolaní policisté našli sice silně rozrušenou ženu, žádná viditelná zranění ale na sobě neměla.

Po několika neúspěšných pokusech se nakonec policistům podařilo ženě naměřit více jak 3,3 promile alkoholu.

Policistům se nakonec od ženy podařilo zjistit, že na koupališti v Praze 9 celé odpoledne popíjela alkohol, při cestě domů pak usnula.

Zdál se jí živý sen, ve kterém ji znásilnil neznámý muž. Podle svých slov je vášnivou divačkou kriminálních seriálů a v opilosti si myslela, že je znásilnění skutečné.

Žena nakonec skončila na protialkoholní záchytné stanici, aby vystřízlivěla.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 22 minutami

V německém Rot am See se střílelo, podle médií zemřelo šest lidí

Nejméně šest lidí zahynulo při střelbě ve městě Rot am See na jihozápadě Německa. Informoval o tom portál Focus. Policie počet obětí neupřesnila, uvedla jen, že jsou zranění a zřejmě i mrtví. Sdělila také, že zadržela člověka, kterého z činu podezírá. Dodala, že podle prvních poznatků se případ zřejmě týká vztahových problémů.

Rot am See leží na poloviční cestě mezi Norimberkem a Stuttgartem.

Zdroj: ČTK
před 58 minutami

Česká diplomacie bude s Čínou řešit zrušení přímé linky mezi Prahou a Pekingem

Český velvyslanec v Pekingu bude s čínskou stranou řešit příčinu zrušení přímé linky mezi hlavními městy obou zemí. Informuje o tom Deník N. "Ministr zahraniční pověřil českého velvyslance v Pekingu, aby u čínských partnerů zjistil příčinu pozastavení prodeje letenek na přímý let Peking-Praha," řekla deníku mluvčí ministerstva zahraničí Zuzana Štíchová. 

Zdroj: Domácí
Další zprávy