Diskuse k článku: Krnáčová ustála útok na pražskou radu. Plán ODS neměl dostatečnou podporu

Krnáčová ustála útok na pražskou radu. Plán ODS neměl dostatečnou podporu Pražská ODS vyzvala před čtvrtečním jednáním zastupitelstva klub TOP 09, zastupitelský Klub nezávislých a Trojkoalici (SZ, KDU-ČSL a STAN) k debatě o sestavení nové rady hlavního města. Alexandra Udženija z ODS následně navrhla, aby do programu jednání přibyly jednotlivé body o hlasování o odvolání deseti radních a primátorky Prahy Adriany Krnáčové. Návrh však zastupitelé neschválili.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 2 minutami

Výjimku z nošení roušek dostanou děti do 2 let a řidiči, kteří jsou v autě sami

Zákaz vycházení bez pokrývky nosu a úst, který platí od 19. března, se nově nebude vztahovat na děti do dvou let věku a řidiče, kteří jsou v motorovém vozidle sami. Na dnešním zasedání toto usnesení schválila vláda, informoval na tiskové konferenci ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).

Podle ministra výjimka vznikla po konzultaci s odborníky. Poměrně dlouho se diskutovala smysluplnost nošení v roušky v takových případech, uvedl Vojtěch.

Zdroj: ČTK
Další zprávy