Nehoda tří aut uzavřela v obou směrech Bubenečský tunel, dva lidé jsou zranění

ČTK ČTK
Aktualizováno 12. 2. 2019 16:47
Nehoda tří aut v úterý odpoledne uzavřela v obou směrech Bubenečský tunel před výjezdem na Letnou. Jeden osobní vůz se převrátil na střechu. Pražští hasiči a policie o tom informovali na Twitteru. Podle mluvčí zdravotnické záchranné služby Jany Poštové záchranáři odvezli do nemocnice dva zraněné řidiče s pohmožděninami a úrazem hlavy.
Nehoda v Bubenčském tunelu.
Nehoda v Bubenčském tunelu. | Foto: Policie ČR

Nehoda se stala krátce před 14:30 na konci Bubenečského tunelu ve směru na Prahu 5, uvedla policie. Podle hasičů se srazila dvě osobní a jedno nákladní auto. Provoz ve směru na Troju se obnovil po necelé hodině.

Kolem 16:30 obnovování provozu dále pokročilo i na dalších místech. "Po odstranění veškerých následků dopravní nehody byl plně obnoven provoz i v tunelové troubě Bubenečského tunelu, vedoucí z Prahy 8 na Prahu 6, potažmo na Prahu 5," napsali policisté na Twitter. 

Záchranáři na místě ošetřili dva zraněné řidiče ve středním věku, uvedla Poštová. Oba byli po nehodě při vědomí, záchranáři je převezli do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.

Bubenečský tunel je součástí tunelového komplexu Blanka. Za Letnou na něj navazuje Dejvický tunel a pak Brusnický tunel. Tunelový komplex byl zprovozněn v září 2015 a projede jím denně víc než 70 tisíc aut.

 

Právě se děje

Další zprávy