Přes den jsem slepice, v noci dinosaurus, vysvětloval zdrogovaný mladík strážníkům

Domácí Domácí
4. 10. 2017 16:02
Pražské strážníky při obhlídce zaujal muž, který šel středem silnice, napodoboval kuře a sprostě pokřikoval na kolemjdoucí. Výzvy policistů, aby šel na chodník, muž ignoroval a jeho odpovědí strážníkům bylo "mávání křídel" a vulgární nadávky. "Následně si sedl na chodník a cosi nesrozumitelně mumlal," upřesnili strážníci na svém facebookovém profilu. Mladík se poté strážníkům přiznal, že je pod vlivem pervitinu i marihuany. Hlídka přivolala muži i záchranáře, protože měl křeče a nekontrolované pohyby. Muž byl ale na záchranáře agresivní a strážníci mu proto museli nasadit pouta. Protože mladík tvrdil, že na světle je slepice a ve tmě dinosaurus, byl převezen na psychiatrii.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Michaela Hasíková\Economia
 

Právě se děje

před 31 minutami

Florbalistky Švédska zdolaly v semifinále MS Finsko 5:4

Švédské florbalistky zdolaly na mistrovství světa v Neuchatelu Finsko 5:4 a v neděli od 16:30 budou bojovat o zisk sedmého zlata za sebou. Ve finále čeká osminásobné vítězky z minulých 11 šampionátů úspěšnější ze souboje mezi českou reprezentací a domácím Švýcarskem, který začne v 17:45.

Finky, které nastoupily stejně jako ve čtvrtfinále bez nemocné opory Veery Kauppiové, dvakrát v utkání dotáhly ztrátu, poprvé i dvoubrankovou. V čase 53:58 rozhodla reprízu finále z uplynulých čtyř mistrovství světa druhým gólem v utkání Emelie Wibronová. Švédky vyhrály 37. duel za sebou od porážky s Finskem 1:2 v základní skupině v roce 2007 ve Frederikshavnu.

Švédky na přelomu první a druhé třetiny získaly vedení 2:0 díky Wibronové a Bobergové. Na snížení Kippiläové odpověděla v polovině utkání z úniku Gustafssonová, ale Finky během 14 sekund mezi 33. a 34. minutou vyrovnaly díky Saariové a Ooně Kauppiové.

Úřadujícím šampionkám vrátila vedení 78 sekund před koncem druhé třetiny při signalizovaném vyloučení Delgadová Johanssonová. Finky se opět dotáhly v polovině závěrečného dějství díky Ooně Kauppiové. Favoritky ale slavily díky podařené střele Wibronové, v závěru při tlaku soupeřek a dlouhé finské power play odolaly díky brankářce Hillové.

Další zprávy