reklama
 
 

Muž s nožem v ruce napadl bývalou přítelkyni, při útěku srazil autem svědka

6. 5. 2016 11:30
Policie v noci zadržela třiačtyřicetiletého cizince, který v podzemních garážích v pražských Ďáblicích zranil tři lidi. Nejprve napadl svou bývalou přítelkyni a jejího současného partnera. Při odjezdu pak zřejmě úmyslně srazil autem svědka útoku a z místa ujel. Podezřelého zadržela zásahová jednotka kolem půl druhé ráno v jednom z ubytovacích zařízení v Praze 8.

Praha - Zřejmě vyřizování účtů mezi bývalými životními partnery bylo motivem čtvrtečního útoku třiačtyřicetiletého cizince v pražských Ďáblicích. Agresivní útočník tam v podzemních garážích zranil tři lidi, načež z místa činu ujel. Policie ho zadržela ještě v noci.

Zprávu o pobodání člověka ve Střelničné ulici obdržela policie ve čtvrtek krátce před 20:00. Ta se ale nakonec nepotvrdila. Hlídky po příjezdu na místo zjistily, že muž s nožem v ruce napadl svou bývalou přítelkyni a jejího současného partnera.

"Uštědřil jim několik ran a kopanců a poté na parkovišti před obchodním domem nasedl do automobilu," popsala incident pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová. Při odjezdu pak agresor zřejmě úmyslně srazil autem svědka události a ujel směrem k Ládví.

Podezřelého zadržela zásahová jednotka kolem půl druhé ráno v jednom z ubytovacích zařízení v Praze 8. "Třiačtyřicetiletý cizinec putoval na nejbližší policejní služebnu a zbytek noci strávil v policejní cele," uvedla Zoulová.

Kriminalisté muže podezřívají z trestného činu těžké ublížení na zdraví. "Vyšetřování případu je na samém prvopočátku, proto konkrétní trestněprávní kvalifikaci stanoví vyšetřovatel až po vyhodnocení všech okolností," dodala policejní mluvčí.

autor: ČTK | 6. 5. 2016 11:30

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Praha

  reklama
  reklama
  reklama