Mladá cizinka byla v Praze znásilněna, policie hledá důležitého svědka

ČTK ČTK
24. 7. 2016 14:29
V noci z pondělí na úterý byla ve svém bytě v Milíčově ulici v Praze 3 znásilněna devatenáctiletá cizinka. Kriminalisté nyní hledají muže, který by jim mohl s objasněním případu pomoci. "Tento svědek byl opakovaně zachycen v pondělí kolem 23. hodiny na záznamech kamerového systému v ulici Seifertova, a mohl by tak mít vztah k místním restauračním zařízením," uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Muži je zhruba 23 let, vysoký je asi 190 centimetrů, má štíhlou sportovní postavu, krátké tmavé kudrnaté vlasy a tmavě hnědé oči. Na sobě měl sportovní tříčtvrteční kalhoty tmavší barvy, tmavé triko s krátkým rukávem, sportovní boty a na zádech batoh. Lidé mohou informace o něm sdělit na lince 158.
Policie hledá tohoto muže.
Policie hledá tohoto muže. | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 13 minutami

Německá ekonomika se těsně vyhnula recesi, HDP vzrostl o 0,1 procenta

Německá ekonomika se ve třetím čtvrtletí těsně vyhnula recesi. Hrubý domácí produkt se ve srovnání s předchozím čtvrtletím zvýšil o 0,1 procenta po poklesu 0,2 procenta v období duben až červen. Vyplývá to z údajů, které ve čtvrtek zveřejnil spolkový statistický úřad.

Zdroj: ČTK
před 16 minutami

Střelba na škole na východě Ruska: dva mrtví a tři zranění

Jednoho člověka zabil a další tři zranil útočník, který ve čtvrtek střílel na vysoké škole ve východoruském Blagověščensku. Policie podle agentury TASS uvedla, že motivem mladíka, který byl studentem školy a který poté spáchal sebevraždu, byly zřejmě spory se spolužáky.

"Na místě jsme našli těla dvou mladých lidí včetně útočníka," uvedla místní pobočka ruského ministerstva vnitra. Dodala, že zbraň měl registrovanou 19letý muž, který je považován za střelce. Útočníkovou obětí je rovněž 19letý student. V nemocnici skončili tři mladí lidé, stav dvou z nich byl označen jako středně vážný, oba podle médií museli podstoupit operaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy