Mezi stanicemi Náměstí Míru a Dejvická nejezdí metro, v tunelu nalezli sraženou ženu

ČTK ČTK
Aktualizováno 26. 6. 2018 23:27
Mezi stanicemi Náměstí Míru a Dejvická na lince A nejezdí přibližně od 22:15 metro. Důvodem je nález člověka v tunelu metra u stanice Muzeum, řekl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Sražená žena, která byla nalezena v tubusu metra, utrpěla smrtelná zranění. Příčiny nehody policisté prošetřují, na místě zasahuje koroner. Podle mluvčí záchranné služby Jany Poštové utrpěla přibližně pětatřicetiletá sražená žena závažná zranění, kterým na místě podlehla. Provoz mezi Náměstím Míru a Dejvickou byl přerušen ve 22:17. V úsecích Dejvická - Motol a Náměstí Míru - Depo Hostivař metro nadále jezdí. Kdy bude provoz na celé lince A obnoven, dopravní podnik neuvádí.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Lukáš Bíba
 

Právě se děje

před 8 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy