Policie hledala pohřešovaného muže. V bytě našla dvě mrtvoly

ČTK ČTK
27. 3. 2015 12:11
Kriminalisté hledali ve Vysočanech pohřešovaného muže. V bytě nalezli dvě mrtvá těla.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Irena Hošková\Economia

Praha - Policisté v ranních hodinách objevili v bytě v pražských Vysočanech dvě mrtvá těla. Informoval o tom server iDnes.cz. Pražský policejní mluvčí Jan Daněk řekl, že policie zároveň na místě zadržela jednoho muže.

Kriminalisté hledali ve Vysočanech v ulici Nad Krocínkou pohřešovaného dvaapadesátiletého muže. V bytě však nalezli dvě mrtvá těla. "Policie zatím nezná jejich totožnost," uvedl Daněk. Není tak podle něj jasné, zda byl pohřešovaný jedním z nalezených. Pohlaví obětí policie neuvedla.

Policie také teprve zjišťuje, jakým způsobem lidé zemřeli a zda šlo o trestný čin. V bytě byl ale s mrtvolami také muž, kterého zadrželi.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Požár na Říčansku mohl kontaminovat vodu v Lítožském rybníce, platí v něm zákaz koupání

V Lítožnickém rybníce v pražské Dubči a v Říčanském potoce byl v úterý vyhlášen zákaz koupání a rybolovu. Voda může být kontaminovaná po požáru skladovací haly v Uhříněvsi. Na Ttwitteru o tom dnes vpodvečer informovali pražští hasiči. Požár uhasili v úterý odpoledne.

V Lítožnickém rybníce v Praze 10 a v Říčanském potoce, který rybníkem protéká, by mohla být závadná voda z čističky odpadních vod. Byl proto vydán zákaz koupání, odebírání vody a lovu ryb v této oblasti. Na místě jsou chemici, uvedli pražští hasiči.

Hala s drogistickým zbožím v Uhříněvsi začala hořet v neděli odpoledne. Plameny se hasičům podařilo dostat pod kontrolu zhruba po dvou hodinách. Dnes dopoledne byla na místě ještě jedna jednotka, která vyhledávala a dohašovala skrytá ohniska.

Vodu použitou při hašení, která měla zvýšené pH, hasiči nejprve nechávali odtéct kanalizací do nedaleké čističky odpadních vod. Ta ale nedokázala zpracovat všechnu kontaminovanou vodu, a i když hasiči s přečerpáváním přestali, část přetekla do Říčanského potoka. Na problém podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky upozornil úhyn několika ryb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy