Dopravní podnik hlavního města Prahy jmenoval tři nové členy dozorčí rady

ČTK ČTK
6. 6. 2017 18:30
Novými členy dozorčí rady pražského dopravního podniku (DPP) se stali dosavadní zaměstnanci DPP Jan Lebeda, Vratislav Feigel a Peter Hlaváč. Do funkcí je v úterý schválili pražští radní v pozici valné hromady DPP. Mandát jim začne platit 7. června, sdělila mluvčí podniku Aneta Řehková. Dozorčí rada má 15 členů, kteří jsou voleni na čtyři roky. Lebeda pracuje jako vedoucí jednotky Správa Vozidel a Autobusů, Feigel je předsedou odborové organizace OSPEA a Hlaváč je od loňského října ekonomickým ředitelem. Zmínění nahradí na postech bývalé členy rady Oldřicha Schneidera a Václava Pospíšila, kterým skončilo funkční období, a Josefa Buriánka, který byl odvolán.
Sídlo Dopravního podniku hlavního města Prahy (ilustrační foto).
Sídlo Dopravního podniku hlavního města Prahy (ilustrační foto). | Foto: Dopravní podnik hlavního města Prahy
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hokejisty USA povede na MS v Rize kouč Capuano z Ottawy

Hokejisty Spojených států amerických povede na mistrovství světa v Rize Jack Capuano. Bývalý hlavní kouč New York Islanders je od roku 2019 asistentem v Ottawě.

Čtyřiapadesátiletý Capuano bude působit u americké seniorské reprezentace potřetí a poprvé jako hlavní trenér. V roce 2017 byl asistentem na mistrovství světa a o rok dřív na Světovém poháru.

Další zprávy