Děsivá smrt v Praze. Muže slisovali se starým papírem

Domácí Domácí
8. 10. 2013 16:12
Otřesení zaměstnanci skládky v Ďáblicích přivolali policisty k neobvyklému nálezu
Skládka v pražských Ďáblicích, kde k tragické události došlo.
Skládka v pražských Ďáblicích, kde k tragické události došlo. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Praha - Otřesení zaměstnanci skládky přivolali policisty k neobvyklému nálezu. Společně s odpadem byl totiž slisován i mladý muž.

"Včera deset minut po půl desáté dopoledne přijal operátor tísňové linky volání od zaměstnance skládky v Ďáblicích, že v jedné z hal nalezli mrtvého muže slisovaného společně s odpadem," informovala mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Případ je stále v šetření, nicméně se zdá nejpravděpodobnější, že se nešťastník právě nacházel v kontejneru na tříděný odpad, když nákladní auto sváželo starý papír  a vyprazdňovalo i tuto popelnici.

"Na skládku přijeli i kriminalisté výjezdové skupiny, kteří ohledali slisované tělo a v současné chvíli zjišťují, jak se pětatřicetiletý muž do lisu na papír dostal. Přesnou příčinu úmrtí objasní až provedená pitva, nicméně přivolaný lékař vyloučil cizí zavinění na smrti muže," dodala mluvčí.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na východě Ukrajiny byl zastřelen voják, další tři utrpěli zranění

Jeden ukrajinský voják byl zabit a další tři utrpěli zranění při sobotním ostřelování pozic vládních vojsk v Donbasu na východě Ukrajiny "ozbrojenými uskupeními Ruské federace" z minometů a dalších zbraní, uvedl v neděli na své internetové stránce list Ukrajinska pravda s odvoláním na komuniké velení ukrajinské armády. Podle něj "ruská okupační vojska" v sobotu desetkrát porušila příměří, v neděli zatím jednou.

Separatisté v neděli naopak obvinili ukrajinskou armádu, že během uplynulých 24 hodin dvanáctkrát porušila dohodnuté příměří ostřelováním vsí ovládaných povstalci. O případných ztrátách se povstalecká agentura DAN nezmínila.

V pondělí se v Paříži mají poprvé setkat prezidenti Ruska a Ukrajiny Vladimir Putin a Volodymyr Zelenskyj, aby za účasti německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Emmanuela Macrona jednali o míru v Donbasu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy