Policisté pátrají po vězni, který opustil pracoviště v Chebu

ČTK ČTK
15. 11. 2014 18:37
Vězeň pracoval na rekonstrukci železniční tratě v Chebu. Pracoviště opustil okolo 16:30.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Externí

Cheb - Policisté pátrají po uprchlém vězni Přemyslu Martincovi, který dnes utekl z nestřeženého pracoviště v Chebu. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Vězeň pracoval na rekonstrukci železniční tratě v Chebu. Pracoviště opustil okolo 16:30. Je mu 36 let, trvalé bydliště má v Chomutově. Je 183 cm vysoký, štíhlý, ostříhán do hola, má nazrzlé strniště a modré oči.

V době útěku měl na sobě tmavě šedé montérky a šedý vaťák.

Policie žádá případné svědky, aby vyrozuměli karlovarské policisty na číslo 974 362 018.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy