Policie zadržela osobu podezřelou z vraždy novorozeněte

ČTK ČTK
21. 4. 2018 15:11
Policisté v sobotu zadrželi podezřelou osobu v souvislosti s vraždou novorozeněte v Teplicích. Policie zahájila úkony trestního řízení a nelze říci nic bližšího, řekla mluvčí policie Alena Bartošová. "Na případu nadále usilovně pracují krajští kriminalisté ve spolupráci s teplickými kolegy," dodala. Tělo novorozence bylo objeveno ve čtvrtek vpodvečer v kontejneru ve Zrenjaninské ulici ve čtvrti Řetenice. Podle výsledků pitvy se na smrti dítěte podílel další člověk. Zrenjaninská ulice je jen několik desítek metrů od teplické nemocnice, kde je i babybox.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 13 minutami

Při požáru panelového domu v Kladně zemřela žena, 14 zraněných

Při požáru panelového domu v Kladně v noci na dnešek zemřela žena. Zraněno bylo 14 lidí a hasiči evakuovali 115 lidí. Příčinu vzniku ohně bude zjišťovat vyšetřovatel, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Hasiči na místo vyjížděli před 03:30. "V době příjezdu hasičů byl byt v 11. patře požárem kompletně zasažen a požár se rozšířil i do bytu nad ním do 12. patra," uvedl Svoboda. Na místě zasahovaly desítky hasičů, zhruba po hodině byl oheň pod kontrolou.

"V bytě zasaženém výbuchem a následným požárem nalezena žena ročník 1958 bez známek života. Další osoba z tohoto bytu, muž ročník 1958 z bytu vyběhl ven, nyní je s popáleninami hospitalizován," informovali policisté na twitteru.

Podle mluvčí středočeské záchranné služby Petry Effenbergerové bylo na místě 13 posádek záchranářů. Ošetřili 13 lidí, kteří se nadýchali kouře, po nezbytné péči na místě pak většinu převezli do kladenské nemocnice. "Jedna osoba byla vážně popálená. Po intenzivní péči včetně připojení na umělou plicní ventilaci byla převezena do pražské nemocnice Vinohrady," dodala mluvčí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy