Policie zveřejnila video s lupiči, kteří zastřelili ženu na benzince v Nelahozevsi

ČTK ČTK
3. 12. 2018 16:56
Při loupežném přepadení benzinové čerpací stanice v Nelahozevsi na Mělnicku v noci zemřela její pracovnice. Odpoledne policisté potvrdili, že ji muži zastřelili. Nyní hledají svědky, kteří se pohybovali poblíž čerpací stanice u silnice číslo 608 kolem třetí hodiny ranní. Případ vyšetřují policisté jako vraždu, v případě odsouzení hrozí pachatelům trest 15 až 20 let, případně i výjimečný trest.
Ilustrační foto | Video: Policie ČR

Podle dosavadních informací benzinovou stanici přepadli mezi 2:30 a 3:00 dva neznámí pachatelé. "Při přepadení obsluha, žena ve věku 58 let, utrpěla smrtelná zranění, kterým na místě podlehla," uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Kriminalisté zajistili kamerové záznamy, je na nich v době loupeže zachycen pohyb dvou neznámých osob. Podle mluvčího jde pravděpodobně o dva mladé muže oblečené do tmavého oblečení, kteří si obličeje maskují nasazenými černými kuklami.

Policisté se obracejí na veřejnost, aby se svědci, kteří se v uvedenou dobu pohybovali poblíž benzinky, projížděli po silnici 608 nebo poznali osoby na fotografii z kamerového záznamu, přihlásili policistům na lince 158.

 

Právě se děje

Další zprávy