Policie na dálnici D2 odhalila sedm cizinců z Moldavska bez povolení k pobytu

ČTK ČTK
11. 9. 2018 15:24
Cizinecká policie na D2 na Břeclavsku při kontrole dodávky zajistila sedm cizinců bez platného povolení k pobytu. Letos v kraji odhalila už 213 nelegálně pobývajících cizinců. Na webu policie o tom informovala Lenka Koryťáková. Policie kontrolovala dodávku VW Transporter na benzinové čerpací stanici MOL poblíž Velkých Němčic na Břeclavsku. V devítimístné dodávce cestovalo jedenáct cizinců, řidič dodávky tak dostal pokutu za překročení počtu lidí přepravovaných v autě. Cizinci se při kontrole prokázali moldavskými pasy. U některých z nich policie zjistila, že se na území republiky nacházejí neoprávněně.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

před 49 minutami

Stav šéfa KSČM Filipa se po infarktu zlepšuje, nemocnici by mohl opustit v pátek

Stav předsedy KSČM Vojtěcha Filipa se po středečním infarktu a následném kardiologickém zákroku zlepšuje. Všeobecnou fakultní nemocnici na pražském Karlově náměstí ale ve čtvrtek ještě neopustí, řekla mluvčí nemocnice Marie Heřmánková.

Pokud se nic nezmění, mohl by podle ní Filip hospitalizaci ukončit v pátek. Lékaři Filipův infarkt zachytili v časném stadiu. Ve středu uvedli, že to dává pacientovi naději na časné propuštění do domácí péče. Pětašedesátiletý Filip hned ve středu po zprůchodnění cév avizoval, že v pátek bude zpět v práci. Podle jeho spolupracovníků šlo spíš o jeho přání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy