Na Plzeňsku nabouralo auto do cisterny s betonem, řidič zemřel. Tah z Domažlic do Plzně je zavřený

ČTK ČTK
24. 8. 2016 11:55
Mezi Holýšovem a Stodem na Plzeňsku se čelně srazil osobní automobil s kamionem. Řidič osobního vozu na místě zemřel. Hlavní tah Plzeň – Domažlice, tedy silnice první třídy I/26, bude nejméně do 12:30 uzavřený. "Objízdná trasa vede přes Merklín," řekla policejní mluvčí Dagmar Brožová. "Řidič osobního vozu vjel do protisměru, kde se čelně srazil s nákladním vozem, který převážel v cisterně beton," uvedla. Na místě zasahoval vrtulník.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 9 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy