Na plzeňském nádraží hořel vagón pendolina, škoda je půl milionu korun

ČTK ČTK
1. 8. 2016 15:18
Na plzeňském hlavním nádraží hořel v pondělí v poledne jeden z vozů vlakové soupravy pendolino. "Šlo o požár stojící soupravy vinou zahoření v klimatizaci," uvedl velící důstojník krajských hasičů Jaroslav Hrdlička. Nikdo se během nehody nezranil. Škodu odhadly České dráhy na půl milionu korun. Kvůli zásahu hasičů se musela v celé stanici vypnout elektřina a vlaky nabraly zpoždění v řádu desítek minut.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ondřej Besperát, Aktuálně.cz
 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Fotbalisté Norwiche se po roce vracejí do Premier League

Fotbalisté Norwiche se po roční pauze vracejí do nejvyšší anglické soutěže. "Kanárci" sice ve 42. kole druhé ligy podlehli po dlouhém oslabení Bournemouthu 1:3, postup už ale měli zajištěný před utkáním díky remízám třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0). Norwich je z jejich dosahu a má osmibodový náskok na druhý Watford. K zajištění prvního místa mu v posledních čtyřech duelech stačí uhrát pět bodů.

Norwich před dvěma lety postoupil do Premier League jako vítěz, ale mezi elitou skončil beznadějně poslední. K návratu mu pomohl zejména finský kanonýr Teemu Pukki, který je s 25 trefami mezi střelci druhý.

Do Premier League přímo postoupí nejlepší dva týmy, další čtyři se utkají o zbývající volné místo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy