Diskuse k článku: Hromadná nehoda komplikovala dopravu na D5 u Ejpovic

Hromadná nehoda komplikovala dopravu na D5 u Ejpovic Hromadná nehoda dvanácti osobních a jednoho nákladního auta komplikovala téměř tři hodiny dopravu na dálnici D5 nedaleko Ejpovic na Rokycansku. ČTK to dnes večer řekli krajští hasiči. Nehoda se stala na 67. kilometru dálnice zřejmě přímo v prostoru sjezdu ve směru od Prahy na Rozvadov. Okolo 21:45 bylo místo zcela zprůjezdněno, uvedlo Národní dopravní informační centrum. Podle mluvčí záchranné služby Lenky Ptáčkové záchranáři na místo ani nejeli, nehoda se obešla bez zranění.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 6 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

Další zprávy