reklama
 
 

Zastupitel najel do strážníka, po měsících odešel

16. 6. 2011 19:35
Miloslav Bajer, jenž měl potíže s policií, rezignoval

Pardubice - Pardubický zastupitel Miloslav Bajer se vzdal všech svých politických funkcí. Kandidoval za Sdružení pro Pardubice a získal mandát zastupitele na velké i malé radnici. Bajer serveru Deník.cz řekl, že nedokázal skloubit podnikání a práci pro město. Bajera před časem vyšetřovala policie, protože autem najel na strážníka.

"Několik měsíců jsem si to vyzkoušel, ale v současné době skutečně nemohu sedět na více židlích. A asi každému je jasné, že můj život je především kavárna," uvedl Bajer.

Ve funkci městského zastupitele jej vystřídá první náhradník za Sdružení pro Pardubice Vít Vavřina, který už v minulém období zastupitelem byl. V pátém městské obvodu jej nahradí Petr Beneš.

Bajer tvrdí, že i nadále bude bojovat za to, aby se na třídu Míru "vrátil život". Ulice, kde provozuje svoji kavárnu, je podle něj teď "mrtvá".

Primátorka Štěpánka Fraňková (Sdružení pro Pardubice) řekla, že Bajerovo rozhodnutí respektuje a plně jej chápe.

Bajer měl opakovaně problémy s městskou policií, protože parkoval na třídě Míru v nepovolených časech. Vše vyvrcholilo tím, že v lednu najel do strážníka, kterým s ním řešil špatné parkování. Případ řešila policie, ale neobvinila jej. Pardubičtí úředníci nakonec rozhodli, že jde o přestupek proti občanskému soužití. A Bajer musel zaplatit pokutu.

autor: ČTK | 16. 6. 2011 19:35

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Pardubický kraj

  reklama
  reklama
  reklama