Video z neobvyklého zásahu: Žena zavolala policii na svou opilou dceru

Video Video
9. 6. 2021 14:05
Policisté zveřejnili video ze zásahu v jednom z bytů na Pardubicku. Přijeli na žádost ženy, která se bála přijít domů. Podle ní tam "řádila" její třicetiletá dcera. Strážci zákona ji nakonec museli spoutat, protože opakovaně policistům nadávala a odmítala spolupracovat. Později jí naměřili 2,7 promile alkoholu v krvi a odvezli na záchytku. Teď ji čeká přestupkové řízení.
Video z neobvyklého zásahu: Žena zavolala policii na svou opilou dceru | Video: Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje
 

Právě se děje

před 38 minutami

Festival v San Sebastiánu spojí ceny pro nejlepšího herce a herečku

Mezinárodní filmový festival ve španělském San Sebastiánu bude nově udělovat genderově neutrální ceny. Od letošního září samostatné sošky pro nejlepšího herce a herečku nahradí jedno ocenění, Stříbrná mušle pro nejlepší herecký výkon, píše agentura AP. K podobnému kroku se nedávno odhodlala přehlídka Berlinale, pořádaná v německé metropoli.

"Změna vychází z přesvědčení, že pohlaví jakožto společenský a politický konstrukt už nadále není kritériem, kterým bychom se chtěli řídit," vysvětluje ředitel akce José Luis Rebordinos. "Úkolem poroty bude jednoduše rozlišovat dobré od špatných hereckých výkonů," dodává.

Letošní 69. ročník festivalu se koná od 17. do 25. září.

Zdroj: AP
Další zprávy