Video z neobvyklého zásahu: Žena zavolala policii na svou opilou dceru

Video Video
9. 6. 2021 14:05
Policisté zveřejnili video ze zásahu v jednom z bytů na Pardubicku. Přijeli na žádost ženy, která se bála přijít domů. Podle ní tam "řádila" její třicetiletá dcera. Strážci zákona ji nakonec museli spoutat, protože opakovaně policistům nadávala a odmítala spolupracovat. Později jí naměřili 2,7 promile alkoholu v krvi a odvezli na záchytku. Teď ji čeká přestupkové řízení.
Video z neobvyklého zásahu: Žena zavolala policii na svou opilou dceru | Video: Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 minutami

Německé strany začaly formálně jednat o koalici, kancléře chtějí volit na Mikuláše

Němečtí sociální demokraté (SPD), Zelení a liberálové (FDP) chtějí koaliční smlouvu o budoucí vládě vypracovat do konce listopadu, uvedli zástupci těchto politických uskupení. Ve čtvrtek formálně začínají koaliční vyjednávání. Volbu nového spolkového kancléře plánují v týdnu od 6. prosince.

Příští středu začnou fungovat pracovní skupiny zabývající se jednotlivými tématy. Současnou šéfku německé vlády Angelu Merkelovou má na tomto postu nahradit Olaf Scholz z SPD. Kancléře volí poslanci Spolkového sněmu (Bundestagu), potřebná je většina všech členů této komory parlamentu.

Volby v Německu se konaly 26. září a těsně zvítězila SPD s 25,7 procenta hlasů, druhá skončila konzervativní unie CDU/CSU s 24,1 procenta hlasů. Rozhodující slovo v dalším politickém vývoji připadlo dvěma menším stranám, FDP a Zeleným, které by byly schopné sestavit koalici jak se sociálními demokraty, tak s křesťanskými demokraty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy