Octavia vjela do cesty tuaregu, řidička zemřela

ČTK ČTK
12. 10. 2014 11:26
"Náraz byl natolik silný, že vůz vyjíždějící z vedlejší komunikace skončil mimo vozovku a jeho řidička zraněním na místě podlehla," vysvětlila policejní mluvčí.
Foto: Aktuálně.cz

Koclířov (Svitavsko) - Při dopravní nehodě u Koclířova na Svitavsku zemřela v sobotu večer jednapadesátiletá řidička osobního auta Škoda Octavia.

Vyjížděla z vedlejší silnice a srazila se s vozem Volkswagen Tuareg jedoucím po hlavní silnici I/35, informovala mluvčí svitavské policie Anna Štegnerová.

"Náraz byl natolik silný, že vůz vyjíždějící z vedlejší komunikace skončil mimo vozovku a jeho řidička zraněním na místě podlehla," uvedla Štegnerová.

Spolujezdkyni z octavie musel vrtulník s těžkým zraněním transportovat do Fakultní nemocnice v Brně. Posádka druhého vozidla byla převezena s lehkými zraněními do svitavské nemocnice.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

Další zprávy