U Olomouce se srazil městský autobus s auty, tři lidé byli zraněni. Silnice je částečně uzavřena

ČTK ČTK
Aktualizováno 27. 1. 2016 11:07
U Olomouce se střetl autobus MHD se dvěma auty. Tři lidé se při nehodě zranili, z toho jeden těžce. Na místo byly poslány tři sanitky. Řidička jednoho z vozů byla převezena do traumacentra Fakultní nemocnice v Olomouci. Kvůli nehodě byla silnice mezi Olomoucí a Horkou uzavřena a doprava odkloněna. "Uzavření silnice už bylo odvoláno. V místě nehody řídí policisté dopravu kyvadlově," dodala Štrbáková.
Na místě zasahovaly podle mluvčího záchranné služby Pavla Vysloužila tři sanitky. (Ilustrační foto)
Na místě zasahovaly podle mluvčího záchranné služby Pavla Vysloužila tři sanitky. (Ilustrační foto) | Foto: Aktuálně.cz

Olomouc - Na silnici nedaleko Olomouce se ve středu ráno srazil autobus městské hromadné dopravy s dvěma osobními automobily. Při nehodě se zranili tři lidé, z toho jeden těžce.Doprava musela být v místě nehody odkloněna. "Silnice už byla částečně zprovozněna," upřesnila  krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Nehoda se stala u autobusové zastávky Poděbrady mezi Olomoucí a Horkou nad Moravou. "Hlášena máme tři zranění, jedno těžké a dvě lehká," dodala Štrbáková.

Mluvčí záchranné služby Pavel Vysloužil řekl, že na místo nehody byly poslány tři sanitky. "Jejich posádky ošetřily dvaačtyřicetiletou řidičku osobního automobilu s vážným poraněním břicha, kterou sanitka odvezla do traumacentra Fakultní nemocnice v Olomouci," uvedl.

Lehce zraněn byl řidič autobusu a jedna cestující. "Šestapadesátiletý řidič měl zhmožděný kotník a sedmdesátiletá pasažérka si zlomila nos a poranila obličej o znehodnocovač jízdenek. Také je transportovala sanitka do olomoucké nemocnice," dodal Vysloužil.

Kvůli nehodě byla silnice mezi Olomoucí a Horkou uzavřena a doprava odkloněna. "Uzavření silnice už bylo odvoláno. V místě nehody řídí policisté dopravu kyvadlově," dodala Štrbáková.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy