Diskuse k článku: Prostějov má novou primátorku. Město povede Alena Rašková z ČSSD

Prostějov má novou primátorku. Město povede Alena Rašková z ČSSD Prostějovské zastupitelstvo v pondělí zvolilo novou primátorku. Je jí Alena Rašková (65) z ČSSD, která dosud byla první náměstkyní primátora. Nahradila dlouholetého primátora a stranického kolegu Miroslava Pišťáka, který kvůli nejasnostem ohledně finančního daru v září rezignoval na vedení města. Rašková neměla při volbě protikandidáta. Získala 29 z 35 hlasů zastupitelů.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 56 minutami

Izraelské letectvo obnovilo údery proti Islámskému džihádu v Pásmu Gazy, neoficiální příměří se hroutí

Izraelské letectvo obnovilo údery proti Islámskému džihádu v Pásmu Gazy v reakci na ostřelování raketami, jímž palestinská radikální skupina porušila příměří dohodnuté ve čtvrtek. Informovala o tom v noci na pátek izraelská armáda. Podle agentury AP oznámení nasvědčuje tomu, že neoficiální příměří vyhlášené před téměř 24 hodinami se hroutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy