Policisté pohřešují svého kolegu, od čtvrtka se neozval

ČTK ČTK
2. 2. 2015 15:29
Muž měří kolem 168 centimetrů a má střední postavu. Vlasy nosí vyholené a má šedé oči.
Martin Mészáros
Martin Mészáros | Foto: Policie ČR

Olomouc - Olomoučtí policisté vyhlásili pátrání po svém kolegovi, třiatřicetiletém Martinu Mészárosovi z Olomouce. Pohřešovaný policista byl naposledy viděn ve čtvrtek, od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Policisté se v této souvislosti obracejí s žádostí o pomoc také na veřejnost, řekla krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.

"Pohřešovaný muž - policista - byl naposledy viděn ve čtvrtek 29. ledna v odpoledních hodinách. Od té doby nebyl spatřen a není znám ani jeho pobyt," uvedla policejní mluvčí. Muž měří kolem 168 centimetrů a má střední postavu. Vlasy nosí vyholené. Má šedé oči.

Policisté žádají případné svědky, kteří pohřešovaného muže někde viděli nebo vědí, kde se zdržuje, aby kontaktovali policisty na bezplatnou linku 158. Policie vyzývá také pohřešovaného muže, aby se dostavil na nejbližší policejní služebnu nebo se ozval své rodině.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Policie v Rusku zadřela před univerzitou dvacet lidí. Protestovali proti novému zákonu

Ruská policie dnes zadržela dvě desítky demonstrantů, kteří u budovy Moskevské státní univerzity protestovali proti novému zákonu o osvětě. Oznámil to list Kommersant. V budově univerzity se zrovna debatovalo s jedním z poslanců o zákonu, který kritizují představitelé školství, ekologie, kultury a informačních technologií. Mezi zadrženými se ocitl i jeden z poslanců moskevského sněmu.

Další zprávy