Hasiči v Prostějově našli při hašení odpadu lidské tělo. Případ vyšetřuje policie

ČTK ČTK
30. 11. 2016 7:23
Lidské tělo našli v noci na středu hasiči v Prostějově, když zasahovali u požáru odpadu v objektu poblíž místního nádraží. Okolnosti úmrtí vyšetřuje policie, řekl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Zřejmě šlo o bezdomovce. V regionu hasiči časně nad ránem zasahovali také u rozsáhlého požáru domu v Tištíně. Podle informací hasičů se v domě nikdo nenacházel a nikdo nebyl zraněn. Odpad hořel v objektu ve Sladkovského ulici. "Hasiči během hasebních prací nalezli ostatky lidského těla postiženého požárem," uvedl mluvčí. Podle něj kvůli potvrzení úmrtí lékařem na místo přijela také prostějovská zdravotnická záchranná služba.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Paris St. Germain koupil útočníka Icardiho za 1,5 miliardy korun

Za více než 1,5 miliardy korun přestoupil argentinský fotbalista Mauro Icardi z Interu Milán do Paris St. Germain, kde už v této sezoně hostoval. S devítinásobným mistrem francouzské ligy podepsal sedmadvacetiletý útočník smlouvu do roku 2024.

Icardi si loni odchod z Interu vytrucoval. V milánském klubu se nemohl domluvit na prodloužení smlouvy, byl vyřazen z týmu a nesměl s ním dlouho ani trénovat. V září přišel do PSG, v jehož dresu zářil. V 31 zápasech dal 20 gólů a řekl si o setrvání v klubu.

Na základě opce mohl pařížský celek získat Icardiho za 70 milionů eur, ale vzhledem k dopadům koronavirové krize souhlasil Inter podle agentury AFP se snížením částky na méně než 60 milionů eur. Podle italských médií dostane milánský klub 50 milionů okamžitě a dalších osm milionů eur v bonusech. Pokud by se Icardi vracel z PSG do italské ligy, obdrží Inter dalších 15 milionů eur.

"Děkujeme za šest let u nás a přejeme všechno nejlepší v budoucí kariéře," rozloučilo se s Icardim vedení Interu, kam přišel v roce 2013 ze Sampdorie Janov za 13 milionů eur. Za milánský tým odehrál 219 utkání a dal 124 branek.

Další zprávy