reklama
 
 

Nehoda uzavřela dálnici D11 před Hradcem Králové v obou směrech

15. 9. 2016
Dálnice D11 byla kolem šesté hodiny ráno od sjezdu na 84. kilometru před Hradcem Králové uzavřena v obou směrech. U obce Libišany se srazila dvě osobní auta, při nehodě se zranili čtyři lidé. Vyplývá to z informací Národního dopravního informačního centra a mluvčího královéhradecké policie Jana Čížkovského. Podle policie bude dálnice uzavřena minimálně do sedmi hodin, dopravu odklání přes Opatovice nad Labem.
Doporučujeme

Hradec Králové 15. září (ČTK) – Dálnice D11 je na svém konci od sjezdu na 84. km před Hradcem Králové uzavřena v obou směrech. U obce Libišany se srazila dvě osobní auta, při nehodě se zranili čtyři lidé. Vyplývá to z informací Národního dopravního informačního centra a mluvčího královéhradecké policie Jana Čížkovského. Podle policie bude dálnice uzavřena minimálně do 07:00, dopravu odklání přes Opatovice nad Labem.

"Při nehodě byly zraněny čtyři osoby," řekl ČTK Čížkovský. Všichni zranění byli odvezeni do nemocnic, o vážnosti zranění policie nemá informace. ČTK zjišťuje informace záchranné služby.

Policie směrem z Hradce odklání dopravu u kruhového objezdu u Plačického rybníka na Březhrad a Opatovice nad Labem.

gcm

autor: ČTK

reklama
reklama
reklama

Vyberte region

komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama