Nehoda tří dodávek uzavřela na Kladensku obousměrně dálnici D6

ČTK ČTK
30. 7. 2018 20:25
Nehoda tří dodávek uzavřela v pondělí večer na Kladensku obousměrně dálnici D6 na 12. kilometru. Auta se srazila ve zúžení. Tři lidé jsou pravděpodobně lehce zraněni. Policie směruje řidiče na objízdnou trasu, řekla policejní mluvčí Lucie Nováková. Informaci o nehodě dostala policie v 19:15. "Jak dlouho bude ten úsek komunikace uzavřený, nelze v tuto chvíli odhadnout," řekla policejní mluvčí. V místě nehody je doprava běžně vedena jen třemi pruhy, je tam zúžení. Dodávky po nehodě tak blokují celou šířku dálnice a není zatím ani jasné, kterým směrem jely. Objízdná trasa vede mezi exity 12 a 25 po silnici číslo 606 přes obce Tuchlovice, Kamenné Žehrovice, Doksy a Velká Dobrá.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Martin Svozílek/Economia
 

Právě se děje

před 37 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy