Na Mělnicku se srazilo pět aut, zraněno je osm lidí. Provoz mezi Mělníkem a Slaným je již obnoven

ČTK ČTK
Aktualizováno 15. 10. 2017 16:57
U obce Mlčechvosty na Mělnicku se po poledni srazilo pět aut. Osm lidí se zranilo, mezi nimi čtyři děti a těhotná žena. Silnice spojující Mělník a Slaný byla v místě nehody obousměrně uzavřena, řekl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík. Šest lidí s lehčími poraněními odvezla záchranka, další dva zraněné na místě ošetřili hasiči. Ti také na autech provedli nezbytná protipožární opatření a zasypali uniklé provozní kapaliny. Policie dopravu odkláněla po vedlejších komunikacích. Provoz byl plně obnoven okolo 16:30.
Foto: Aktuálně.cz

 

Právě se děje

před 1 hodinou

FBI považuje střelbu na floridské armádní základně za teroristický čin, útočník jednal sám

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) pracuje s předpokladem, že páteční střelba na armádní základně na Floridě byla teroristickým činem. Vyšetřovatelka FBI to oznámila na tiskové konferenci. Její úřad se rovněž domnívá, že saúdskoarabský vojenský student jednal sám, když v areálu v Pensacole zabil tři lidi.

Pachatel, který se na základně účastnil výcviku, začal střílet v jedné z místních učeben. Podle agentky FBI Rachel Rojasové 21letý příslušník saúdskoarabského letectva Muhammad Šamrání použil legálně zakoupenou pistoli. Zasahovali proti němu policisté i vojáci a nakonec se jim podařilo ho zlikvidovat. Kromě tří mrtvých si útok vyžádal také osm zraněných. Motivy činu jsou zatím neznámé.

Zdroj: ČTK
Další zprávy