reklama
 
 

Na kraji Plzně shořela chata, uvnitř našli tři ohořelá těla

AKTUALIZOVÁNO 23. 1. 2016
Tři ohořelá torza těl našli v sobotu večer hasiči v Plzni - Radčicích, kde zasahovali u požáru malé chatky. Řekl to řídící důstojník krajských hasičů Zdeněk Housar. V okrajové čtvrti Plzně hořela podle hasičů dřevěná chata v demolici v lokalitě Na Hůrkách. Policejní mluvčí Martina Kohoutová později uvedla, že s jistotou lze zatím říci, že na místě byl jeden mrtvý člověk. Až další ohledání určí, zda další dvě ohořelá těla patří také lidem či nikoliv.
Doporučujeme

Plzeň - Dvě jednotky hasičů zasahovaly v sobotu večer u požáru chaty v Plzni - Radčicích. Na místě se našla tři ohořelá těla, informoval řídící důstojník krajských hasičů Zdeněk Housar.

Policejní mluvčí Martina Kohoutová později uvedla, že s jistotou lze zatím říci, že na místě byl jeden mrtvý člověk. Až další ohledání určí, zda další dvě ohořelá těla patří také lidem či nikoliv. Bližší informace bude mít policie až v neděli dopoledne.

Dřevěná chata v lokalitě Na Hůrkách byla určená k demolici. Podle policejní mluvčí byl požár ohlášen večer v 18:15. "Výjezd je na místě, další informace zjišťujeme," dodala.

Ještě v devět hodin se požár dohašoval. Policie místo bude střežit až do rána, kdy bude opět pokračovat ve vyšetřování.

Naposledy našli hasiči tři mrtvá těla, dva dospělé a jedno dítě, na Štědrý den po výbuchu a požáru v rodinném domě v Českých Budějovicích. Policie později uvedla, že případ vyšetřuje jako dvojnásobnou vraždu a obecné ohrožení. Muž prý zabil ženu a chlapce a následně objekt zapálil a uhořel v něm.

autor: ČTK

reklama
reklama
reklama

Vyberte region

komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

reklama