Muž na Brněnsku se otrávil ve vinném sklepě, záchranářům se nepodařilo ho zachránit

ČTK ČTK
11. 9. 2018 17:42
Muž na Brněnsku se patrně otrávil ve vinném sklípku, na místě zemřel. Záchranáři na místě ošetřili ženu, která utrpěla akutní stresovou reakci. Informovali o tom mluvčí záchranných složek. Hasiči ve sklípku měřením zjistili nedostatek kyslíku. Hasiči k události vyjížděli po 14:00. "Pomáhali jsme s resuscitací jedné osoby, bohužel nebyla úspěšná," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Záchranná služba na místo vyslala vrtulník, řekla mluvčí Michaela Bothová. Vrtulník však odletěl zpět prázdný, muže se zachránit nepodařilo. Ženu záchranáři ošetřili na místě. Příčinu neštěstí vyšetřuje policie. "Na místě jsou kriminalisté, kteří zjišťují veškeré okolnosti toho případu," řekl mluvčí Pavel Šváb.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Shutterstock
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Východní Indii zasáhl cyklón, do pobřežních oblastí přinesl záplavy

Prudké deště a silný vítr přinesl do východní Indie cyklón, který vyvrátil tisíce stromů a sloupů elektrického vedení. Část pobřežních oblastí postihly záplavy, které odřízly od spojení s okolním světem stovky vesnic, informovala v pondělí agentura AP.

Ze zasažených oblastí zatím nejsou hlášeny žádné potvrzené oběti. Jeden rybář je pohřešován a další utrpěl zranění, když jejich loď smetla vysoká vlna.

Úřady ve státech Odiša a Ándhrapradéš byly v neděli v nejvyšší pohotovosti před příchodem cyklónu, který provázela rychlost větru až 85 kilometrů v hodině. Tisíce lidí byly preventivně evakuovány. V pondělí už bouře zeslábla, zatímco postupuje směrem na západ.

Letos v květnu zasáhla západní pobřeží Indie silná bouře, která si vyžádala nejméně 140 obětí. O týden později zasáhl východní pobřeží Indie a sousední Bangladéš další cyklón, který si vyžádal nejméně šest mrtvých a evakuaci více než miliónu obyvatel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy