Školák z Ostravy nepřišel domů, hledá ho policie

Domácí Domácí
5. 12. 2013 14:28
Třináctiletého chlapce naposledy viděl v pondělí jeho otec v Plzeňské ulici.
Pohřešovaný Pavel Rončka
Pohřešovaný Pavel Rončka | Foto: Policie ČR

Ostrava - Policisté z Ostravy pátrají po třináctiletém Pavlu Rončkovi.

Chlapce naposledy viděl jeho otec v pondělí v 19 hodin v Plzeňské ulici v Ostravě-Zábřehu. Odtud měl školák odejít domů do Bolotovovy ulice 5. Tam už však nedorazil a dosud o sobě nedal nikomu vědět.

Pavel Rončka měří 150 centimetrů, je hubený. Má plavé vlasy, hnědé oči a malou jizvu na pravé líci. "Na sobě měl modrou zimní bundu s kapucí, která měla na rukávech podélné bílé pruhy. Dále černé tepláky a zelené zimní boty," uvedl policejní mluvčí Petr Svoboda.

Kdokoli, kdo může o pohřešovaném dítěti poskytnout jakékoli informace, může zavolat na linku 974 726 737 nebo bezplatně na 158. dostavit se také může na jakoukoli policejní služebnu.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy