Silnici z Frýdlantu směrem na Slovensko uzavřela nehoda. Řidič nepřežil, pět lidí je zraněných

ČTK ČTK
2. 6. 2016 15:01
Jednoho mrtvého a pět zraněných si ve čtvrtek krátce po poledni vyžádala nehoda dvou aut nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí. Silnice I/56 spojující Ostravu a Slovensko je zcela uzavřená. "Policie na místě odklání dopravu," řekl mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk. "Řidič jednoho vozu, který cestoval sám, z dosud nejištěných příčin najel do protisměru, kde se střetl s dalším osobním automobilem. V tom cestovalo celkem pět osob. Všechny osoby z tohoto vozidla byly zraněny a to v různém rozsahu. Řidič, který do tohoto auta najel, bohužel střet nepřežil," popsal kolizi policista. Silnice je podle něj v tuto chvíli v celé své šíři uzavřena v souvislosti s vyšetřováním nehody.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 48 minutami

Pachatele hanlivých nápisů na Havlově chalupě na Hrádečku policie nezjistila

Pachatele hanlivých nápisů na vratech chalupy bývalého prezidenta Václava Havla na Hrádečku na Trutnovsku policie nezjistila a případ odložila. Škodu policie vyčíslila téměř na 5500 korun. Nápisy neznámý pachatel na vrata nastříkal v noci na 10. října loňského roku.

"Oprávněný správce budovy se s žádnou škodou pro případ náhrady v trestním řízení nepřipojil. Samotné nápisy byly odstraněny hned po zadokumentování ze strany policie," uvedl mluvčí trutnovské policie Lukáš Vincenc. Chalupu na Hrádečku po Havlově smrti vlastní jeho manželka Dagmar Havlová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy