Senior jel v Ostravě po D1 několik kilometrů v protisměru, zavinil nehodu

ČTK ČTK
5. 9. 2018 16:23
Pětaosmdesátiletý řidič ujel ve středu v Ostravě po dálnici D1 několik kilometrů v protisměru. Zavinil jednu dopravní nehodu, zraněn ale nikdo nebyl. Pak jej policisté zastavili. Informoval o tom mluvčí ostravské policie Richard Palát. Muž najel v Ostravě - Mariánských Horách do špatného jízdního pruhu dálnice a jel v protisměru směrem na Olomouc. "Asi po pěti kilometrech se stala nehoda. Vozu v protisměru se vyhýbal další řidič, který s autem sjel ze silnice a převrátil se na bok," řekl Palát. Před dálničním tunelem v Klimkovicích pravděpodobně pochopil, že jede po špatné straně. "Otočil se a při cestě zpět jej už zastavili policisté," uvedl mluvčí. Případ vyšetřuje policie.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 8 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy