Senior jel v Ostravě po D1 několik kilometrů v protisměru, zavinil nehodu

ČTK ČTK
5. 9. 2018 16:23
Pětaosmdesátiletý řidič ujel ve středu v Ostravě po dálnici D1 několik kilometrů v protisměru. Zavinil jednu dopravní nehodu, zraněn ale nikdo nebyl. Pak jej policisté zastavili. Informoval o tom mluvčí ostravské policie Richard Palát. Muž najel v Ostravě - Mariánských Horách do špatného jízdního pruhu dálnice a jel v protisměru směrem na Olomouc. "Asi po pěti kilometrech se stala nehoda. Vozu v protisměru se vyhýbal další řidič, který s autem sjel ze silnice a převrátil se na bok," řekl Palát. Před dálničním tunelem v Klimkovicích pravděpodobně pochopil, že jede po špatné straně. "Otočil se a při cestě zpět jej už zastavili policisté," uvedl mluvčí. Případ vyšetřuje policie.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 37 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy