Nemocnou dívku, která utekla z dětského domova ve Frýdku-Místku, našla policie v Ostravě

ČTK ČTK
Aktualizováno 15. 8. 2016 12:08
Policie pátrala po sedmnáctileté dívce z Třinecka, která má vážné zdravotní problémy. "V noci na dnešek (pondělí) utekla z dětského domova ve Frýdku-Místku. Dopoledne ji policisté našli v pořádku v Ostravě," řekla mluvčí frýdecko-místecké policie Karolína Bělunková. Dívka odešla z dětského domova půl hodiny po půlnoci. Policie po dívce vyhlásila pátrání v kategorii dítě v ohrožení. Důvodem byl zdravotní stav dívky. Mluvčí jej ale blíže nechtěla specifikovat. Ještě v pondělí dopoledne policisté pátrání odvolali. Dívku nezraněnou našli v Ostravě.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

Aktualizováno před 19 minutami

Dálnici D10 uzavřela u Mladé Boleslavi nehoda kamionu

Dálnici D10 ve směru na Prahu uzavřela u Mladé Boleslavi nehoda kamionu, který se převrátil na bok. Část návěsu zasahuje také do jízdního pásu v druhém směru, kde je provoz sveden do jednoho jízdního pruhu. Při nehodě se nákladnímu autu prorazila nádrž a unikala nafta, řekla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Podle policejní mluvčí Michaely Novákové se kolize obešla bez zranění.

Policisté na místo vyjeli ve 13:30, kamion měl podle polského řidiče technickou závadu. Po nehodě zůstal ležet na středových svodidlech. Podle Novákové byl v podvečer provoz na Prahu jedním pruhem obnoven zhruba na čtvrt hodiny, aby mohla odjet část čekajících aut. "Ale už je to zase zavřené," uvedla mluvčí kolem 18:00.

Další zprávy