Nemocnou dívku, která utekla z dětského domova ve Frýdku-Místku, našla policie v Ostravě

ČTK ČTK
Aktualizováno 15. 8. 2016 12:08
Policie pátrala po sedmnáctileté dívce z Třinecka, která má vážné zdravotní problémy. "V noci na dnešek (pondělí) utekla z dětského domova ve Frýdku-Místku. Dopoledne ji policisté našli v pořádku v Ostravě," řekla mluvčí frýdecko-místecké policie Karolína Bělunková. Dívka odešla z dětského domova půl hodiny po půlnoci. Policie po dívce vyhlásila pátrání v kategorii dítě v ohrožení. Důvodem byl zdravotní stav dívky. Mluvčí jej ale blíže nechtěla specifikovat. Ještě v pondělí dopoledne policisté pátrání odvolali. Dívku nezraněnou našli v Ostravě.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 19 minutami

Na východě Ukrajiny byl zastřelen voják, další tři utrpěli zranění

Jeden ukrajinský voják byl zabit a další tři utrpěli zranění při sobotním ostřelování pozic vládních vojsk v Donbasu na východě Ukrajiny "ozbrojenými uskupeními Ruské federace" z minometů a dalších zbraní, uvedl v neděli na své internetové stránce list Ukrajinska pravda s odvoláním na komuniké velení ukrajinské armády. Podle něj "ruská okupační vojska" v sobotu desetkrát porušila příměří, v neděli zatím jednou.

Separatisté v neděli naopak obvinili ukrajinskou armádu, že během uplynulých 24 hodin dvanáctkrát porušila dohodnuté příměří ostřelováním vsí ovládaných povstalci. O případných ztrátách se povstalecká agentura DAN nezmínila.

V pondělí se v Paříži mají poprvé setkat prezidenti Ruska a Ukrajiny Vladimir Putin a Volodymyr Zelenskyj, aby za účasti německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Emmanuela Macrona jednali o míru v Donbasu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy